breadcrumbs_revolution_theme

    Наша компанія вже більше 12 років радує своїх клієнтів найчудовішим рішенням зеленого забору (декоративної зеленої огорожі) для облаштування огороджень або для декорування будь-яких парканів і огород. Зелений забор (декоративна зелена огорожа) виробництва нашої компанії Co-Group виключно високої якості, вироблений в Україні за всіма стандартами і нормами. Сировина і ПВХ матеріал , які використовуються постачаються з Польщі  і відповідають усім європейським стандартам якості! 

    Ми покращуємо своє виробництво і сервіс і розвиваємося для Вас, адже постійно аналізуємо побажання наших клієнтів  і попитна наш зелений забр (декоративну зелену огорожу).


ЯКЩО ЗЕЛЕНИЙ ПАРКАН,ТО ТІЛЬКИ В CO-GROUP

Компанія Сo-Group пропонує сучасний підхід до облаштування захисної огорожі.

Якщо Вам не подобаються кам'яні або дерев'яні паркани і ви естет - то рішення знайдене! Зелені декоративні огорожі – те, що Вам підійде!

Декоративна огорожа зелений забор  - практична новинка , яка вже встигла завоювати популярність і в Західній Європі і у США. Ви можете  застосувати її для захисту своєї території.

Це вигідно, тому що:

  • Огородження і паркани із декоративного матеріалу зелений забор легко монтуються і слугують вічно.
  • Вони безпечні  завдяки стійкості до пошкоджень механічного характеру і різним атмосферним впливам. 
  • Зелена декоративна огорожа зелений забор виготовляється із сертифікованого і негорючго матеріалу, має всі необхідні сертифікати.

 Зелені забори (декоративні зелені огорожі) компанії Сo-Group  вже встигли завоювати прихильність покупців. І невдоволення конкурентів, що також вказує на викоу якість нашої роботи.

 

5 причин, чому до нас за минулий звернулось більше 1000 клієнтів. І Ви можете наслідувати їхній приклад

  

  1. Ми продамо Вам красиву декоративну огорожу  за доступною ціною. У нас завжди найкраща і найнижча ціна, адже ми виробники і робимо знижки при будь-яких обсягах.
  2. На всю продукцію надається гарантійний термін. 
  3. Зелена огорожа зелений забор виробляється за унікальною запатентованою технологією. 
  4. Аналогів в Україні більше немає. Ми єдині українські виробники. 
  5. Окрім декорування ми надаємо послуги по встановленню зелених заборів "під ключ", а також секційних заборів і огорож з ПВХ покриттям, декорованих зеленим забором. 
  6. Швидке відвантаження і монтаж зеленого забору нашою компанією. 
  7. Ми професіонали. Наші спеціалісти завжди готові провести поглиблену консультацію і запропонувати рішення, яке буде відповідати Вашим інтересам.

 Таким чином, співпрацюючи з нами, Ви отримуте привабливий екстер'єр прибудинкової території за високими стандартами якості  та безпеки. По питанням оптової або роздрібної купівлі  декоратвної огорожі зелений забор  Ви можете зв'язатися з нами  за допомогою телефону або форми зворотнього зв'язку.